Datum Jelatek Sky Residence Link Lrt/Mall Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Datum Jelatek Sky Link Lrt/mall Kuala Lumpur

Datum Jelatek Sky Residence Link Lrt/Mall Kuala Lumpur

Jalan Enggang, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Menawarkan sebuah kolam renang persendirian, Datum Jelatek Sky Residence Link Lrt/Mall Kuala Lumpur terletak 4.5 km dari Aquaria KLCC. Lapangan terbang Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah terletak 35 km dari pangsapuri ini.
Muzium Tekstil Negara terletak 7 km dari apartmen. Para tetamu akan mendapat peluang untuk makan dan menjamu selera di May Mei Gourmet Seafood Restaurant dan Mei Keng Fatt, yang terletak di kejiranan ini. Para tetamu boleh menikmati perjalanan ke Sree Krishna Temple yang terletak berhampiran.
Pangsapuri dilengkapi dengan dapur lengkap dengan ketuhar gelombang mikro dan peti sejuk serta meja kerja, TV skrin rata dengan saluran satelit dan kawalan iklim. Hartanah ini juga mempunyai 1 bilik mandi.
Perhentian bas Sapura berada dalam jarak 850 meter dari hotel.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Penyaman udara
  • Haiwan peliharaan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 35 km
Stesen kereta api
  • Ampang Park Station - 3.2 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • WiFi percuma
  • Tempat letak kereta
  • Haiwan peliharaan dibenarkan

Riadah & Sukan

  • Kemudahan BBQ

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Penyaman udara
  • Haiwan peliharaan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: dari 08:00 hingga 11:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ra 1 Jul
Kh 2 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur